Yeni Yıl

6 Ağustos 2014 Çarşamba


Merhabalar,

      Sevgili Yeturla Lezzet Kareleri bloğunda çok güzel tarifler paylaşıyor Sevgili Yeşim çok önceden tanıdığım bir blog arkadaşım.. Bir çok tarifini denedim ve her seferinde olumlu sonuç aldım. Aklıma şu an gelenler pet şişede kışlık  asma yaprağı,
(mayıs ayında yaptığım yapraklar şimdi pet şişede altın sarısı renkteler) ev yapımı döner, tavuk şiş kebap, karışık turşu ve yine ev yapımı kaymak oldu..  
     Kızlarım kaymağı çok beğendiler bizim evde kaymak çok sevilir ve yenir. Bu Kaymağı kahvaltı dışında ramazan boyunca yapacağınız tatlılarda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Sevgili Yeşim güzel paylaşımların için çok çok teşekkür ederim.

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Sevgili Şükran Hn.
Yeni sayfanızı çok beğendim.
Hep böyle kalır inşallah.
Paylaşımlarınızı çok beğeniyorum.
Siz Yeşim Hanımı çoktan takip ediyorsunuz ben sizi ve kendisini Forumdan beri takip edip tariflerinizi uyguluyorum.
Sevgilerimle,

Nurten

Aktuelmoda dedi ki...

Ellerine sağlık,Şükran Ablacım..Kaymağı biz de ailecek pek severdik başımıza kötü bi talihsizlik gelene kadar..Bir hafta sonu kahvaltısında eşim bolca yemişti ve kaymak malesef bozukmuş..Malum kullanma süreleri kısa oluyor..Yeni de almıştık oysa..Sonuç olarak zehirlendi..O gün dışaradı kızım kanguruda hep onun kucağında olduğundan mikrop ona da bulaşmıştı..soluğu hastanede aldık.O gün bu gündür alamaz olduk..Bak şimdi bu tarifi görmem iyi oldu..Afiyetler olsun..

Şükran Ünal dedi ki...

Sevgili Nurten hanım ne kadar mutlu oldum bilemezsiniz değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. forumdan beridir tanıdığım tek tük arkadaşımız kaldı çok görüşemez olduk . sizi daha yakından tanımak isterim her konuda da görüşmek beni çok mutlu eder.. ist toplantısında falan karşılaştık mı acaba bana iletişim adresimden mail atın olur mu? sukran.unal@tcmb.gov.tr
veya sukranuanl96@gmail.com

Sevgili aktüel moda çok büyük talihsizlik olmuş gerçektende büyük geçmişler olsun maalesef kaymak en çabuk bozulan gıdalardan birisi.. ailene kocaman sevgiler.

Adsız dedi ki...

Merhaba Şükran Hn.
Bu aralar biraz yoğunluk yaşıyorum. En kısa zamanda size yazacağım.

Sevgilerimle.

Nurten

CAFEDERYA

CAFEDERYA
Tasarım pastalar,kurabiyeler, cupcakeler. Ayrıca Ev yapımı hamur işleri, tatlılar, mezeler, yöresel lezzetler...

Atam İzindeyiz

Atam İzindeyiz

Blogroll

free counters

Popüper Yazılar

Blog Arşivi

Google+ Followers

Yukarı